2019

9.6.2019 SOUTĚŽ - Taneční skupina roku MČR, Praha

JUNIORS 10.místo!

25.5.2019 SOUTĚŽ - Czech dance tour MČR, Praha

JUNIORS 7.místo!

19.5.2019 SOUTĚŽ - Destinys Jam, Jičín - celé DSA :-)

PIDI 2.místo, MINI 1.místo, DĚTI 1.místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 2.místo

18.5.2019 MIA FESTIVAL finále, Lucerna Praha - celé DSA :-)

PIDI 1.místo, MINI 1.místo a vítěz MIA LEAGUE dance show, DĚTI 3.místo, JUNIORS 2.místo, RODIČE 2.místo

12.5.2019 - SOUTĚŽ - Open dance Mission, Mladá Boleslav - celé DSA :-)

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 1,místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 2.místo

11.5.2019 - SOUTĚŽ - MIA FESTIVAL semifinále, Říčany - celé DSA :-)

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 4.místo, JUNIORS 2.místo, RODIČE 2.místo

5.5.2019 - SOUTĚŽ - MIA FESTIVAL semifinále, Mladá Boleslav celé DSA :-)

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 2.místo, JUNIORS 1.místo a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ, RODIČE 2.místo

1.5.2019 - SOUTĚŽ - Benešovský medvěd, Děčín CELÉ DSA :-)

PIDI 1.místo, MINI 1.místo a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ baby a mini kategorie, DĚTI 1.místo, JUNIORS 3.místo, RODIČE 2.místo

27.4.2019 SOUTĚŽ - Czech dance tour, Mistrovství Čech, Chrudim

JUNIORS 4.místo a postup na MČR!!

21.4.2019 SOUTĚŽ - Taneční skupina roku, Mistrovství Čech Praha

JUNIORS II.vícemistři Čech a postup na MČR!!

13.4.2019 SOUTĚŽ - Čáslavský čtyřlístek, Čáslav

MINI 1.místo, DĚTI 2.místo, JUNIORS 5.místo, RODIČE 3.místo

6.4.2019 SOUTĚŽ - DANCEFONIE, Poděbrady 

PIDI 1.místo, MINI 1místo a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ celé soutěže!! DĚTI 1.místo

31.3.2019 SOUTĚŽ - MIA FESTIVAL semifinále, Brandýs n.L. CELÉ DSA :-)

PIDI 2.místo, MINI 1místo a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ bloku, DĚTI 1.místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 3.místo

 

30.3.2019 SOUTĚŽ - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - regionální kolo Chrudim

JUNIORS 2.místo a postup na Mistrovství Čech!!

30.3.2019 Vystoupení - Ples městys Plaňany, Radim - RODIČE

24.3.2019 SOUTĚŽ - DANCE BOX Jilemice

MINI 1.místo, DĚTI, 1.místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 3.místo

23.3.2019 SOUTĚŽ - CZECH DANCE TOUR - regionální kolo Chrudim

JUNIORS 1.místo a postup na Mistrovství Čech!!

17.3.2019 SOUTĚŽ -O Českolipský zvoneček, Česká Lípa -

MINI 1.místo, DĚTI 4.místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 1.místo

 

9.3.2019 ELITERY Louny 

MINI 1.místo, DĚTI 1.místo, JUNIORS 1.místo, RODIČE 2.místo

2018

26.5.2017 SOUTĚŽ - Hronovské jablíčko

PIDI 3.místo, MINI 4.místo, DĚTI 4.místo, JUN 4.místo, BOMBY 1.místo

20.5.2018 - SOUTĚŽ - MČR FTM Česká Lípa

JUNIORS  7.místo ve FINÁLE!!

19.5.2018 - SOUTĚŽ - Čelákovická duběnka

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 2.místo

12.5.2018 - SOUTĚŽ - Open dance Mission Mladá Boleslav

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 1.místo, JUN 1.místo, BOMBY 1.místo!!!

6.5.2018 SOUTĚŽ - MČR FTM Litoměřice

BOMBY 5.místo ve FINÁLE!!

1.5.2018 - SOUTĚŽ - Benešovský medvěd, Děčín

PIDI 2.místo, MINI 2.místo, DĚTI 1.místo, JUN 4.místo, BOMBY 3.místo!

21.4.2018 - SOUTĚŽ - Čáslavský čtyřlístek

MINI 1.místo, DĚTI 1.místo, JUN1.místo, BOMBY 1.místo!!!

15.4.2018 - SOUTĚŽ - Regionání kolo FTM Praha

JUN 3.místo, BOMBY 1.místo a obě skupiny postup na MČR!

7.4.2018 - SOUTĚŽ - Destiny´s Jam Jičín

PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DĚTI 2.místo, JUN 1.místo, BOMBY 1.místo!!

 

17.3.2018 SOUTĚŽ - O českolipský zvoneček

MINI 3.místo, DĚTI 4.místo, JUN 1.místo, BOMBY 1.místo

 

10.3.2018 SOUTĚŽ - Dance cup Markvartice

MINI 2.místo, DĚTI 2.místo, JUN 1.místo, BOMBY 1.místo

 

4.3.2018 SOUTĚŽ - Českotřebovský taneční pohár

MINI 1.místo, DĚTI 1.místo , JUN 2.místo , BOMBY 3.místo

25.2.2018 SOUTĚŽ - ELITERY Louny

MINI 1.místo, DĚTI 2.místo, JUN 1.místo, BOMBY 1.místo

2017

10.6.2017 Destiny´s Jam Jičín - PIDI 1.místo, MINI 1.místo, DVK 2.místo, HVK 2.místo

27.5.2017 O pohár starostky Česká Kamenice - PIDI - 2.místo, MINI 1.místo, DVK 1.místo, HVK 1.místo

21.5.2017 MČR SUT Česká Lípa - DVK 3.místo!!!

20.5.2017 Open dance mission Mladá Boleslav - PIDI 1.místo, MINI 2.místo, DVK 4.místo, HVK 2.místo a ŽENY 1.místo!

13.5.2017 - Tančím, tančíš, tančíme - PIDI 2.místo, MINI 2.místo

6.5.2017 MČR SUT Litoměřice - HVK 7.místo v semifinále, ŽENY 5.místo ve finále!

1.5.2017 Benešovský medvěd - PIDI 1.místo, MINI 2.místo, DVK 3.místo, HVK 2.místoa ŽENY 2.místo

29.4.2017 O stodůlecký pohár - MINI 3.místo, DVK 7.místo a HVK 4.místo

22.4.2014 Čáslavský čtyřlístek - MINI 3.místo, DVK 2.místo a HVK 1.místo!!

9.4.2017 AnyBody Can Dance Praha - PIDI 3.místo, MINI 1.místo, DVK 4.místo, HVK 5.místo a ŽENY 1.místo

8.4.2017 DANCEFONIE Poděbrady - PIDI 1.místo, MINI 2.místo

1.4.2017 The best dance cup - DVK 3.místo, HVK 5.místo, ŽENY 3.místo

26.3.2017 Regionální kolo Festivalu tanečního mládí SUT - DVK 3.místo, HVK 3.místo a ŽENY 1.místo a všichni postupují na MČR!

19.3.2017 - O českolipský zvoneček - DVK, HVK i ŽENY 1.místo!

12.3.2017 Českotřebovský taneční pohár - DVK 3.místo, HVK 3.místo, ŽENY 3.místo v kategorii ELITE!

5.3.2017 ELITERY Louny - DVK 1.místo, HVK 1.místo, ŽENY 1.místo!

2016

28.5.2016 Open dance Mission, Mladá Boleslav MINI 1.místo, ŽENY 1.místo - obě skupiny absolutní vítěz ve své kategorii! DVK 2.místo, JVK 2.místo v kategorii ELITE!!

21.5.2016 Tančím, tančíš, tančíme, Uhříněves MINI 1.místo, DVK 2.místo, JVK 3.místo

7.5.2016 Festival Tanečního mládí MČR Litoměřice - ŽENY 5.místo ve FINÁLE!

1.5.2016 Benešovský medvěd, Děčín MINI  -1.místo, DVK - 1.místo, JVK - 2.místo, ŽENY - 2.místo

30.4.2016 O Stodůlecký pohár, Praha DVK 1.místo, JVK - 1.místo

23.4.2016 Čáslavský čtyřlístek, Čáslav DVK - 1.místo, JVK - 3.místo

17.4.2016 Festival Tanečního mládí - regionální kolo Praha ŽENY - 1.místo a postup na MČR!

16.4.2016 Ledečský taneční pohár, Ledeč nad sázavou DVK - 1.místo, JVK -3.místo, ŽENY- 2.místo

9.4.2016 DANCEFONIE MINI - 1.místo

3.4.2016 Česko se hýbe ve školách, Praha Petřiny MINI - 3.místo

2.4.2016 - THE BEST DANCE CUP, Žďár nad Sázavou DVK 1.místo, JVK - 1.místo, ŽENY -3.místo

19.3.2016 O Českolipský zvoneček, Česká Lípa DVK - 3.místo, JVK - 3.místo, ŽENY - 3.místo

12.3.2016 Dance cup Markvartice DVK - 1.místo, JVK - 1.místo a absolutní vítěz!

5.3.2016 Českotřebovský taneční pohár, Česká Třebová DVK - 1.místo, JVK - 1.místo, ŽENY - 1.místo

2015

5.6.2015 Česko se hýbe ve školách FINÁLE, Most DVK - 8.místo , JVK - 6.místo

31.5.2015 Open Dance Mission, Mladá Boleslav  ŽENY - 3.místo

30.5.2016 O Stodůlecký pohár, Praha DVK - 2.místo , JVK - 1.místo

17.5.2016 Tančím, tančíš, tančíme, Uhříněves DVK - 1.místo, JVK - 2.místo

16.5.2016 POUPATA, Heřmanův městec DVK - 4.místo, JVK - 4.místo, ŽENY - 4.místo

9.5.2015 Festival Tanečního mládí - MČR Litoměřice ŽENY - semifinále :-)

25.4.2015 TSR Mistrovství Čech, Praha ŽENY - semifinále :-)

18.4.2016 Ledečský taneční pohár, Ledeč nad Sázavou DVK - 2.místo, JVK - 3.místo

11.4.2016 DANCEFONIE, Poděbrady DVK - 1.místo, JVK - 1.místo

10.4.2016 Středočeský taneční pohár, Poděbrady DVK a JVK - těšně pod bednou :-) 

29.3.2015 Festival Tanečního mládí regionální kolo Praha ŽENY - 3.místo a postup na MČR!

28.3.2015 O Českolipský zvoneček, Česká Lípa DVK- 3.místo, JVK - 1.místo, ŽENY - 2.místo

27.3.2015 O nejlepší pohybovou skladbu, Kolín DVK - 2.místo , JVK - 3.místo

21.3.2015 - Přehlídka pódiových skladeb, Praha  ŽENY - pohár za pohodu a humor :-)

14.3.2015 TSR regionální kolo Chrudim ŽENY - 5.místo a postup na Mistrovství Čech!

1.3.2015 Česko se hýbe ve školách, Praha Petřiny DVK - 2.místo, JVK - 2.místo a postup do FINÁLE!

Kontaktujte nás

DANCE Studio Anet Plaňany

Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová

Kouřimská 22

289 11 Tatce

E aneta.sebestianova@seznam.cz

T +420 728 262 818

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Sdílejte s námi