2023
SO 19.8.-26.8.2023 Letní taneční tábor DSA
SO 22.4.2023 CZECH DANCE CUP Poděbrady - JUNIOŘI, HLAVÁCI, RODIČE
NE 2.4.2023 CZECH DANCE TOUR region. kolo Ústí n.L. - HLAVÁCI
SO 1.4.2023 SUT Festival Tanečního mládí region. kolo Neratovice - JUNIOŘI, HLAVÁCI, RODIČE
SO 25.3.2023 CZECH DANCE TOUR region. kolo Praha - JUNIOŘI, RODIČE
NE 19.3.2023 O Českolipský zvoneček, Česká Lípa - JUNIOŘI, RODIČE
6.-8.1.2023 Zimní soustředění Rodiče
2022
20.12.2022 Vánoční besídka DSA
18.-20.11.2022 Podzimní soustředění Hlaváci
11.-13.11.2022 Podzimní soustředení Junioři
6.14.9.2022 Náborové tréninky všech skupin
SO 20.8.-26.8.2022 Letní taneční soustředění DSA
SO 25.6.2022 Vystoupení All Right Street show v Českém Brodě
PÁ 24.6.2022 Vystoupení na absolventském plese ZŠ Plaňany
ČT 23.6.2022 Závěrečná show DSA
SO 18.6.2022 Mistrovství světa WDA, Budapešť
NE 12.6.2022 Czech dance cup FINÁLE
SO 11.6.2022 Mistrovství ČR Festival tanečního mládí SUT, Praha
SO 29.5.2022 FINÁLE MIA festival, Lucerna Praha
NE 22.5.2022 Open dance Mission, Mladá Boleslav
SO 14.5.2022 Czech dance cup, Kladno
SO 7.5.2022 Mia festival, Praha 11
NE 1.5.2022 Mia festival, Benátky n.J.
SO 23.4.2022 Čáslavský čtyřlístek, Čáslav
NE 10.4.2022 O českolipský zvoneček, Česká Lípa
SO 9.4.2022 Regionální kolo Festival tanečního mládí SUT, Neratovice
NE 3.4.2022 Děti v akci, Praha Chodov
SO 26.3.2022 Mia festival Brandýs n.L.
SO 19.3.2022 Slánské tančení, Slaný
NE 13.3.2022 Generálka, KS Pečky
2021
14.9.-16.9.2021 NÁBORY nových členů do všech skupin!
7.9.2021 Začínají tréninky všech skupin!
21.8.-28.8.2021 Letní soustředění DSA, Lázně Libverda
Březen -Červen - Online soutěže sóla, dua, malé skupiny
2020
9.9. a 16.9.2020 - NÁBORY do všech skupin!
7.3.2020 - Elitery Louny - CELÉ DSA :-)
1.3.2020 - Vystoupení - Karneval pro děti sokolovna Poříčany - JUNIOŘI
15.2.2020 - Vystoupení - Ples rybářů Český Brod - RODIČE
2019
4.9.,11.9.,18.9.,25.9. Náborové hodiny do NOVÉ taneční přípravky DSA
3.9.-13.9.2019 NÁBORY do všech závodních skupin DSA
1.9.2019 Akce Zpátky do školy Pečky - vystoupení a prezentace
25.8.-31.8.2019 Letní taneční soustředění - celé DSA!
21.6.2019 vystoupení Absolventský ples ZŠ Plaňany - JUNIORS
11.6.-20.6. Otevřené tréninky DSA
9.6.2019 SOUTĚŽ - Taneční skupina roku, MČR - JUNIORS
8.6.2019 ZÁVĚREČNÁ SHOW CELÉ DSA!
1.6.2019 vystoupení - Dětský den Žabonosy - DĚTI
25.5.2019 SOUTĚŽ - Czech dance tour MČR - JUNIORS
19.5.2019 SOUTĚŽ - Destinys Jam Jičín - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
18.5.2019- SOUTĚŽ - MIA FINÁLE Lucerna Praha - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
12.5.2019 - SOUTĚŽ - Open dance Mission Mladá Boleslav - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
11.5.2019 - SOUTĚŽ - MIA festival, Semifinále Říčany - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
5.5.2019 - SOUTĚŽ - MIA festival, Semifinále Mladá Boleslav - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
1.5.2019 - SOUTĚŽ - Benešovský medvěd, Děčín - CELÉ DSA! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
27.4.2019 SOUTĚŽ - Czech dance tour, Mistrovství Čech, Chrudim - JUNIORS
21.4.2019 SOUTĚŽ - Taneční skupina roku, Mistrovství Čech Praha - JUNIORS
13.4.2019 SOUTĚŽ - Čáslavský čtyřlístek, Čáslav - MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE
6.4.2019 SOUTĚŽ - DANCEFONIE, Poděbrady - PIDI, MINI, DĚTI
31.3.2019 SOUTĚŽ - MIA FESTIVAL semifinále, Brandýs n.L. - CELÉ DSA!! PIDI, MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE :-)
30.3.2019 SOUTĚŽ - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - regionální kolo Chrudim - JUNIORS
30.3.2019 Vystoupení - Ples městys Plaňany, Radim - RODIČE
24.3.2019 SOUTĚŽ - DANCE BOX Jilemice - MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE
23.3.2019 SOUTĚŽ - CZECH DANCE TOUR - regionální kolo Chrudim - JUNIORS
17.3.2019 SOUTĚŽ -O Českolipský zvoneček, Česká Lípa - MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE
9.3.2019 SOUTĚŽ - ELITERY Louny - MINI, DĚTI, JUNIORS, RODIČE
2.2.2019 Vystoupení - Karneval MŠ Sadská, Sokolovna - PIDI, MINI
2018
20.12.2018 Vánoční besídka DSA :-)
4.9.-14.9.2018 NÁBORY do všech skupin pro sezónu 2018/2019!!
celý červen - OTEVŘENÉ TRĚNINKY :-)
22.6.2018 Vystoupení - Absolventský ples ZŠ Plaňany, sál OD Radim - DĚTI
3.6.2018 Závěrečná show DSA - Kulturní středisko Pečky
26.5.2018 SOUTĚŽ - Hronovské jablíčko, Hronov - PIDI, MINI, DĚTI, JUN, BOMBY
20.5.2018 SOUTĚŽ - MČR SUT Česká Lípa JUN
19.5.2018 SOUTĚŽ - Čelákovická duběnka - PIDI, MINI, DĚTI
12.5.2018 SOUTĚŽ - Open dance mission Mladá Boleslav - PIDI, MINI, DĚTI, JUN, BOMBY
6.5.2018 SOUTĚŽ - MČR SUT Litoměřice ŽENY
1.5.2018 SOUTĚŽ - Benešovský medvěd, Děčín - PIDI, MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
21.4.2018 SOUTĚŽ - Čáslavský čtyřlístek - MINI, DĚTI, JUN
15.4.2018 SOUTĚŽ - Regionální kolo Festivalu taneční mládí SUT - JUN, ŽENY
7.4.2018 SOUTĚŽ - Destiny´s jam Jičín - PIDI, MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
24.3.2018 vystoupení - Maškarní pro děti Poříčany - PIDI, MINI
17.3.2018 SOUTĚŽ - O českolipský zvoneček - MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
10.3.2018 SOUTĚŽ - Dance cup Markvartice - MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
4.3.2018 SOUTĚŽ - Českotřebovský taneční pohár - MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
25.2.2018 SOUTĚŽ - ELIETRY Louny - MINI, DĚTI, JUN, ŽENY
15.2.2018 Závěrečné vystoupení TK Street dance Plaňany
2017
5.9.-6.9.2017 NÁBORY do všech skupin DSA
11.6. a 18.6.2017 9-12 hod - sál OD Radim - NÁBORY DSA všechny skupiny
10.6.2017 SOUTĚŽ - Destiny´s Jam Jičín - PIDI, MINI, DVK,HVK
4.6.2017 - Závěrečná party DSA Radim
27.5.2017 SOUTĚŽ - O pohár starostky Česká Kamenice
21.5.2017 SOUTĚŽ - FTM SUT MČR Česká Lípa - DVK - postupujeme :-)
20.5.2017 SOUTĚŽ - Open dance Mission Mladá Boleslav - všichni!
13.5.2017 SOUTĚŽ - Tančím, tančíš, tančíme Uhříněves - PIDI a MINI děti
6.5.2017 SOUTĚŽ - FTM SUT MČR Litoměřice - HVK a ŽENY postupujeme :-)
1.5.2017 SOUTĚŽ - Benešovský medvěd, Děčín - všichni!
29.4.2017 SOUTĚŽ - Ledečský taneční pohár - MINI, DVK, HVK, ŽENY
22.4.2017 SOUTĚŽ - Čáslavský čtyřlístek - MINI, DVK, HVK
9.4.2017 SOUTĚŽ - Anybody can dance - všichni!
8.4.2017 Vystoupení - Šibřinky sokolovna Pečky - HVK a ŽENY
8.4.2017 SOUTĚŽ - DANCEFONIE Poděbrady - PIDI a MINI děti
1.4.2017 SOUTĚŽ - The best dance cup, Žďár nad Sázavou - DVK, HVK, ŽENY
26.3.2017 SOUTĚŽ - FTM SUT Regionální kolo Praha a střední čechy, Praha - DVK, HVK, ŽENY
25.3.2017 Vystoupení - Karneval pro děti sokolovna Poříčany - PIDI a MINI děti
19.3.2017 SOUTĚŽ - O českolipský zvoneček - DVK, HVK, ŽENY
12.3.2017 SOUTĚŽ - Českotřebovský taneční pohár - DVK, HVK, ŽENY
5.3.2017 SOUTĚŽ - ELITERY Louny - DVK, HVK, ŽENY
4.3.2017 Vystoupení Indiánský karneval Tatce - PIDI a MINI děti
18.2.2017 Vystoupení Hasičský ples Plaňany - DVK a ŽENY
18.2.2017 Vystoupení karneval MŠ Sadská - PIDI a MINI děti
3.2.2017 Vystoupení Školní ples Tatce - ŽENY
30.1.2017 Závěrečné vystoupení tanečního kroužku Tatce
26.1.2017 Závěrečné vystoupení tanečního kroužku Plaňany
8.1.2017 NAROZENINOVÁ PARTY DSA
2016
11.9.2016 Klubová taneční soutěž "O putovní pohár DSA"
4.9.- 9.9.2016 NÁBOR do všech tanečních skupin!
28.6.2016 Začínají letní otevřené tréninky v Radimi :-)
14.6.2016 Závěrečné vystoupení ZUMBA KIDS ZŠ Plaňany ve školní jídelně od 17 hodin
10.6.2016 Vystoupení MINI v 16:30 v Plaňanech
8.6.2016 Závěrečné vystoupení ZUMBA KIDS Pečky a DSA v sokolovně Pečky od 18 hodin
6.6.2016 Závěrečné vystoupení ZUMBA KIDS ZŠ a MŠ Tatce od 16 hodin
1.6.2016 Začínají OTEVŘENÉ TRÉNINKY :-)
29.5.2016 Závěrečná PARTY a focení DSA - všichni!
28.5.2016 Open Dance Mission, Mladá Boleslav - všichni!
21.5.2016 Tančím, tančíš, tančíme, Uhříněves MINI, DVK, JVK
11.5.2016 vystoupení - MŠ Ratenice - MINI
7.5.2016 Festival Tanečního mládí MČR, Litoměřice ŽENY
1.5.2016 Benešovský medvěd, Děčín všichni!
30.4.2016 O Stodůlecký pohár, Praha DVK, JVK
24.4.2016 vystoupení - Den města Pečky MINI, DVK, JVK
23.4.2016 Čáslavský čtyřlístek, Čáslav DVK, JVK
17.4.2016 Festival Tanečního mládí - regionální kolo Praha ŽENY
16.4.2016 Ledečský taneční pohár, Ledeč nad sázavou DVK, JVK, ŽENY
9.4.2016 vystoupení - Šibřinky, sokolovna Pečky DVK, JVK, ŽENY
9.4.2016 DANCEFONIE, Poděbrady MINI
3.4.2016 Česko se hýbe ve školách, Praha Petřiny - MINI
2.4.2016 - THE BEST DANCE CUP, Žďár nad Sázavou DVK, JVK, ŽENY
19.3.2016 O Českolipský zvoneček, Česká Lípa DVK, JVK, ŽENY
12.3.2016 Dance cup Markvartice DVK, JVK
5.3.2016 Českotřebovský taneční pohár, Česká Třebová DVK, JVK, ŽENY
27.2.2016 vystoupení - Ples města Pečky DVK, JVK, ŽENY
13.2.2016 vystoupení - Karneval pro děti MŠ Sadská, sokolovna Sadská MINI, DVK, JVK
27.1.2016 Závěrečné vystoupení ZUMBA KIDS, KS Pečky MINI, DVK, JVK
23.1.2016 Karneval pro děti, KS Pečky MINI, DVK, JVK
16.1.2016 5.NAROZENINOVÁ PARTY DSA, KS Pečky
2015
24.6.2015 Závěrečné vystoupení ZUMBA KIDS a DSA - všichni
6.6.2015 vystoupení - Jede, jede mašinka Pečky DVK, JVK
5.6.2015 Česko se hýbe ve školách FINÁLE, Most DVK, JVK
31.5.2015 Open Dance Mission, Mladá Boleslav - ŽENY
30.5.2016 O Stodůlecký pohár, Praha DVK, JVK
17.5.2016 Tančím, tančíš, tančíme, Uhříněves DVK, JVK
16.5.2016 POUPATA, Heřmanův městec - všichni!
26.4.2015 vystoupení - Den města Pečky, KS Pečky DVK, JVK
25.4.2015 TSR Mistrovství Čech, Praha - ŽENY
18.4.2016 Ledečský taneční pohár, Ledeč nad Sázavou DVK, JVK
11.4.2015 vystoupení - Šibřinky, sokolovna Pečky - všichni
11.4.2016 DANCEFONIE, Poděbrady DVK, JVK
10.4.2016 Středočeský taneční pohár, Poděbrady DVK, JVK
29.3.2015 Festival Tanečního mládí regionální kolo Praha - ŽENY
28.3.2015 O Českolipský zvoneček, Česká Lípa - všichni
27.3.2015 O nejlepší pohybovou skladbu, Kolín DVK, JVK
21.3.2015 - Přehlídka pódiových skladeb, Praha - ŽENY
14.3.2015 TSR regionální kolo Chrudim ŽENY
1.3.2015 Česko se hýbe ve školách, Praha Petřiny DVK, JVK
28.2.2015 vystoupení - Karneval pro děti, KD Tatce DVK, JVK
21.2.2015 vystoupení - Ples města Sadská, Hasičský ples Radim - ŽENY
21.2.2015 vystoupení - Karneval pro děti, Cerhenice DVK, JVK
20.2.2015 vystoupení - Karneval pro dospělé, Cerhenice ŽENY
14.2.2015 vystoupení - Maturitní ples, OD Radim ŽENY
24.1.2015 vystoupení - Myslivecký ples, Úmyslovice ŽENY
23.1.2015 vystoupení - Školní Ples, KD Tatce ŽENY
10.1.2015 4.NAROZENINOVÁ PARTY DSA